Przychodnia weterynaryjna w Zedermanie

Zapewniamy opiekę, na którą zasługuje Twój pupil!

Opis naszej przychodni

Przychodnia Weterynaryjna MediVet w Zedermanie zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób zwierząt towarzyszących jak i gospodarskich. Duża cześć naszej pracy obejmuje profilaktykę chorób, a zaplecze diagnostyczne pozwala nam na świadczenie specjalistycznej pomocy lekarskiej dla zwierząt z problemami internistycznymi oraz chirurgicznymi. Celem działania Przychodni jest tworzenie przyjaznego miejsca w którym szybka i precyzyjna diagnostyka to klucz do skutecznego leczenia. W naszej Przychodni oferujemy nowoczesne badania diagnostyczne, takie jak USG, cyfrowe RTG czy badania laboratoryjne. Dzięki nim możemy szybko zdiagnozować problemy zdrowotne Twojego zwierzaka i rozpocząć odpowiednie leczenie. To wszystko dla zdrowia i dobrego samopoczucia Państwa Pupili.

personel

Lek. wet. Mateusz Stach

- Specjalista chirurgii weterynaryjnej
- Specjalista higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego

Systematycznie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych. W przychodni zajmuje się głównie chirurgią, ortopedią, okulistyką, interną, badaniami RTG i USG.

Lek. wet. Karolina Gil

- W 2023 roku ukończyła studia weterynaryjne na uniwersytecie przyrodniczym we Wrocławiu.

Jej głównymi zainteresowaniami są dermatologia oraz kardiologia psow i kotow i w tych dziedzinach chciałaby się rozwijać w przyszłości.
Prywatnie właścicielka mastifa tybetańskiego o imieniu Harry.

Tech. wet. Józef Stach

- Pracuje w zawodzie od 1980 r.


Zajmuje się profilaktyką i leczeniem zwierząt zarówno towarzyszących jak i gospodarskich

nasza przychodnia