Get Adobe Flash player

Lek. wet. specjalista chirurg Mateusz Stach
- w 2009 roku ukończył Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie
- w 2016 roku ukończył podyplomowe studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej  na wydziale Medycyny Weterynaryjnym we Wrocławiu 
- w 2017 roku ukończył podyplomowe studia specjalizacyjne z zakresu Higiena zierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym w Puławach.
Ciągle pogłębia wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach weterynaryjnych. W przychodni zajmuje się głównie  chirurgią, okulistyką, interną, badaniami USG. Pasją do okulistyki zaraził go Prof. Ireneusz Balicki - to właśnie     w Jego Przychodni jako wolontariusz stawiał pierwsze kroki w tej dziedzinie. 

Prywatnie posiadacz owczarka niemieckiego - Azy, kotki rasy europejskiej - Tośki oraz współwłaściciel suczki rasy Boston terrier - Holly. Wielki pasjonat wędrówek górskich, jazdy na rowerze a w zimie jazdy na nartach. Amatorsko - miłośnik uwieczniania świata na fotografii.

 

mlodaLek. wet. Marta Stach - W 2011 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie oraz w 2016 roku Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.  W przychodni zajmuje się interną, dermatologią, badaniami laboratoryjnymi, badaniami EKG oraz żywieniem zwierząt. Uczestniczyła w wielu sympozjach poszerzając swoją wiedzę w tych dziedzinach.

Prywatnie pasjonatka dobrej książki, zdrowej kuchni oraz jazdy na rowerze.

 

Anna Stach - Właścicielka PHU - Hurtownia Pasz. Zajmuje sie sprzedażą pasz oraz wszelkich artykułów dla zwierząt towarzyszących i gospodarskich. Nadzoruje także księgowość oraz zamówienia zarówno Hurtowni Pasz jak i Przychodni MediVet.

 

Tech. wet. Józef Stach - Ukończył Technikum Weterynaryje w Nowym Targu w 1980r. Liczne szkolenia oraz lata doświadczeń spowodowały, że stał się znanym fachowcem w niesieniu pomocy zwierzętom gospodarskim oraz zwierzętom towarzyszącym.

 

 

Umów wizytę